motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 9. 7. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Kinofilmové kompakty | Yashica / Contax | vloženo: 21.5.2019, 07:25 | odkaz

Yashica T3 *2,8/35

Kompaktní fotoaparát Yashica T3(a jeho předchůdci) byly po léta oblíbenými modely ve své třídě díky kvalitnímu Zeissovu objektivu Tessar *T 2,8/35 Závěrka 1s-1/630s Dx od 64 -1600ASA dosah blesku 0,5 -3m na 100ASA. Dalším specifickým znakem tohoto modelu byl přídavný hledáček "super scope", umístěný na vrchní straně aparátu.FOTO JAKO FLEXARETOU !! Umožňoval fotit bez toho, že si přiložíte fotoaparát k oku a tím na sebe přilákáte nechtěnou pozornost. Další skvělou vlastností (zvláště pro diskrétní pouliční fotografie) je, že když držíte tlačítko spouště stisknuté, fotoaparát pořídí snímek, ale motor neběží, aby se dostal k další expozici filmu, dokud ho neuvolníte.
Obraz v superscope hledáčku je stranově převrácený, ale dovolí vám mířit objektivem "za roh", "nad plot" i "pod vraty", kam byste okem steží dohlédli. Baterie 2CR5 6V + brašna je v ceně.
NAVOD www.cameramanuals.org/yashica_pdf/yashica_t3_super-super_d.pdf
Vše je 100% stavu. Záruka na vyzkoušení funkčnosti =3 dny od doručení.
Dobírka = 210kč poštovné předem.

Cena: 5200,-

Link: klikněte zde pro více informací

Yashica T3 *2,8/35 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace