motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 7. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Objektivy - pevné | Leica | vloženo: 22.7.2019, 15:23 | odkaz

Leica M Summicron 50mm Jahre

Legendární Summicron 50mm vyrobený v roce 2002 v limitované serii 1000 kusů. Opticky se jedná o verzi 5, ale svým design odkazuje na legendární RIGID Summicron. Mechanicky jde o lahůdku s unikálním mechanizmem ostření a mnohme menšími tolerancemi oproti klasickému Summicronu verze 5. Vypadá fantasticky na Stříbrném Leica M těle. Absolutní lahůdka pro milovníky legendárního designu RIGID osazeným nejnovější optikou a dokonalou mechanikou. Bez známek používání super stav. Součástí zadní krytka.

Bohužel bez originálních krabic, proto výrazně nižší cena. Cena s originálním balením by byla okolo 80,000CZK. Pro toho, kdo chce tento objektiv a nepotřebuje krabice ideální příležitost k levné koupi.

https://photo.imx.nl/leica/lenses/page92.html

Cena: 55990,-

Link: klikněte zde pro více informací

Leica M Summicron 50mm Jahre 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace