motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Nikon | vloženo: 12.2.2020, 17:26 | odkaz

HSS odpalovač blesků Godox XT32 N

Jako nový, pouze otestovaný. Funguje i na foťácích jiných značek, ale bohužel Vám zřejmě nepůjde HSS.


"Bezdrátový spouštěč s bleskem Godox XT32N má zabudovaný bezdrátový systém Godox 2.4G, který podporuje vysokorychlostní synchronizaci 1 / 8000s a mnoho dalších funkcí. Vhodné pro fotoaparáty řady Nikon.

Funkce:
S vestavěným bezdrátovým systémem Godox 2.4G X pro přenos signálu, vysílač XT32N dokáže dálkově ovládat záblesky Godoxů, které mají zabudovaný bezdrátový systém X 2.4G.
Při použití v kombinaci s přijímačem XTR-16 nebo XTR-16S může vysílač XT32N dálkově ovládat záblesky Godox, které nemají zabudovaný bezdrátový systém X 2.4G.
Poskytuje 16 skupin a 32 kanálů pro dosažení skupinového ovládání a spouštění (více než 100 metrů), stejně jako 6 režimů nastavení výkonu pro splnění požadavků různých záblesků Godox. Plně podporuje vysokorychlostní synchronizaci 1 / 8000s, ovládání zvuku, asistence zaostření AF, nastavení vlastní funkce atd.
Vysoce kvalifikovaný panel LCD nabízí pohodlné ovládání. Jasná a dobře definovaná tlačítka nabízejí různá nastavení krátkým stisknutím nebo dlouhým stiskem. S USB portem pro upgrade a PC synchronizační zásuvka pro dosažení bezdrátového spouštění.
Nastavení funkce zpoždění podpory, ovládání modelování lampy, ovládání zvuku, funkce zámku atd.
Podporuje vysokorychlostní synchronizaci a maximální rychlost synchronizace blesku je až 1 / 8000s."

Cena: 600,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

HSS odpalovač blesků Godox XT32 N 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace