motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, ukradená technika (aktualizace 29. 4. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 17.5.2019, 20:21 | odkaz

3 osý stabilizátor mobilu a akčních kamer Zhiyun Smooth Q

Prodám 3 osý stabilizátor mobilů a akčních kamer Zhiyun Smooth Q, má maximální nosnost 220 gramů, takže se rotací 320° podél všech 3 os postará i o masivní, velké telefony (Samsung S9+). Zhiyun Smooth-Q je vybaven 4cestným joystickem, tlačítkem napájení, přepínačem režimu a zoomu. Máte také možnost používat aplikaci ZY Play a Bluetooth pro plnou kontrolu nad elektronikou stabilizátoru, ale i samotného fotoaparátu. Lze použít i jako Power banku. Stabilizuje chytrý telefon do 220 g Snadná montáž, vyvažování i otočení na výšku Kompaktní konstrukce s hmotností pouze 440 g Dálkové ovládání přes Bluetooth z aplikace ZY Play (iOS, Android) Nepřetržitá provozní doba až 12 hodin Závit 1/4" pro uchycení na stativ . Možnost zaslání na dobírku.

Cena: 2000,-

Link: klikněte zde pro více informací

3 osý stabilizátor mobilu a akčních kamer Zhiyun Smooth Q 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace