motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Olympus | vloženo: 11.4.2019, 21:02 | odkaz

Olympus e-m10 Mark II Limited Edition

Originální balení obsahuje tělo (bez objektivu a popruhu), návod, nabíječku, baterie. Jedná se o limitovanou již neprodejnou edici v kombinaci s kůží. Fotoaparát je v krásném stavu, nenese žádné známky používání. Velmi málo využíván. Bohužel má jistý defekt, kdy fotoaparát po vložení pam.karty, kartu nenalézá. Nejspíš bude potřeba vyměnit čtečku karet nebo narovnat piny na čtečce.rnJelikož už nefotofrafuji, nevyužiji ho a proto předávám dále za symbolickou cenu někomu, kdo si jej opraví.rnMožnost osobního předání v Bruntále, Krnově, Opavě nebo zaslání poštou.
Na dotaz zašlu fotografie fotoaparátu.

Cena: 3500,-

Preferovaná lokalita: Moravskoslezský kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace