motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 1.5.2019, 09:57 | odkaz

Nikon D5200 +objektiv Nikon 18-55mm f/3,5-5,6G AF-S DX VR II

Prodám fotoaparát Nikon D5200, včetně objektivu Nikon 18-55mm f/3,5-5,6G AF-S DX VR II s nasazeným UV filtrem a dalšího příslušenství na fotce (fotobrašna Nikon CF-EU11 do které se pohodlně vejde fotoaparát + druhý objektiv, originální krabice od fotoaparátu, krabice od objektivu, nabíječka, sluneční clona na objektiv, 32GB SD karta class6, dálková spoušť, krytka na fotoaparát po sundání objektivu, krytka objektivu, originál návod + vytištěný 250 stránkový návod k použití). Na displeji fotoaparátu po celou dobu používání ochranná folie. Fotoaparát včetně objektivu jsou téměř nepoužité, to je také důvod prodeje. Závěrka má počet snímku pouhých 3829. U fotoaparátu upřednostňuji osobní převzetí, které je možné v Hradci Králové, kde je možné si fotoaparát přímo vyzkoušet, případně i ověřit počet cyklů závěrky. Fotoaparát je po dohodě možné zaslat přes Zásilkovnu případně poštou, ale u takovéhoto zařízení hrozí riziko poškození, proto raději osobní převzetí. V případě prodeje bez objektivu možná sleva 500kč. Fotografie fotáku a příslušenství rád zašlu.

Technický popis: Tato digitální jednooká zrcadlovka se již nemůže dočkat odhalení vašich tvůrčích schopností působivými snímky nebo vynikajícími HD videosekvencemi. Všestranný výklopný a otočný monitor přístroje obohatí vaše možnosti o nové, unikátní úhly pohledu. Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů pořizuje snímky s jemnými detaily a pokročilé automatické zaostřování s 39 zaostřovacími poli zaručuje ostré snímky za všech okolností.
Neuvěřitelně přesný snímač měření expozice Nikon zajistí přesné expozice i v obtížných světelných podmínkách. K dispozici jsou také v reálném čase aplikovatelné speciální efekty pro statické snímky a videosekvence nebo bezdrátový mobilní adaptér Nikon pro odesílání vlastní tvorby přímo na kompatibilní chytrá zařízení a okamžité sdílení snímků a videosekvencí.

Heureka:https://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/nikon-d5200/#section

Cena: 8500,-

Preferovaná lokalita: Královéhradecký kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace