motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 7. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Filtry, předsádky | Sony / Konica Minolta | vloženo: 19.5.2019, 07:57 | odkaz

METABONES adaptér objektivu Canon EF na Sony E verze V

Momentálně nejlepší adaptér objektivů Canon EF/EF-S na tělo Sony E-mount, nejnovější verze V s nejnovějším firmware. Kompatibilní s Full-Frame i APS-C senzory. Přepínač pro stabilizaci obrazu, podpora automatického ostření pomocí fázové detekce i kontrastu jako u nativních skel. Smooth Iris s vybranými objektivy pro video. Programovatelné tlačítko Fn; Stavová kontrolka LED atd. Odolný proti povětrnostním vlivům včetně těsnění kolem bajonetu. Stručně nejlepší profi volba pokud chcete používat L skla na Sony, používán na A9 i A7III, stav výborný, komplet balení včetně krabičky, stativové patky, inbusů atd. Cena nového je 14tis. Teď nevyužitý.

Cena: 8900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

METABONES adaptér objektivu Canon EF na Sony E verze V 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace