motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, ukradená technika (aktualizace 29. 4. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 22.5.2019, 11:35 | odkaz

Canon 5D MK II + příslušenství

Zamáčknu slzu v oku a nabízím k prodeji zrcadlovku Canon 5D MK II. Fotoaparát je plně funkční, zachovalý, bez oděrek a škrábanců. Zakoupeno v roce 2009 v Praze, jsem druhý majitel. Nabídka obsahuje tělo fotoaparátu, nabíječku, 3x baterie LP-E6, popruh, originál krabice, návod k použití. Závěrka je původní.
Zdarma přidám kabelovou spoušť Canon RS-80 N3, časovací spoušť Pixel TC-252 (ideální pro timelapse nebo astrofotografii, funguje jako Canon TC-80N3), bezdrátovou spoušť JJC WR-100 (dosah až 100 m) a 3x CF kartu 4 GB (San Disk, Pretec). Přidám ještě battery grip Canon BG-E6, který funguje jako zdroj napájení, ale tlačítka jsou bohužel nefunkční. Grip jsem dostal při koupi foťáku, ale nepoužíval jsem ho, proto jsem neměl důvod zajišťovat opravu. Grip je vzhledově v pořádku, předpokládám závadu v elektronice.
Osobní předání Vsetín, Valašské Meziříčí, jinak na dobírku.

Cena: 17000,-

Preferovaná lokalita: Zlínský kraj

Canon 5D MK II + příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace