motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 23. 6. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 24.6.2019, 18:19 | odkaz

Tělo Nikon D500 - kompletní balení + baterie navíc a čištění čipu, foto stavu na odkazu níže

Prodám nejlepší reportážní zrcadlovku na formátu APS-C co Nikon má k dispozici. Profesionální tělo Nikon D500, v kompletním balení + poukaz na 3. čištění čipu a přidám jednu baterii navíc. Tělo je po vyčištění a seřízení AF, které jsem mu nechal udělat v začátkem března a od té doby jsem s ním fotil už jenom 2x prstýnky. Tělo je po technické stránce ve velmi dobrém stavu. Po vizuální stránce nese známky užívání, resp. vždy fotím na dvě těla souběžně, ty mám zavěšené na popruzích podél těla z boku, bez ohledu na model (D5,D700,D800,D750,D850), zkrátka všechny Nikony dříve či později trpí na tom, že na levé straně, vedle ovládacích tlačítek u displeje se ošoupe na hraně ta barva. Zde tomu nebylo jinak. D500 jsem koupil v červnu 2016 a má se nafoceno 232 tisíc snímků. Tělo bylo od doby co jsem si pořídil Sigmu 18-35/1.8 Art už trvalo užíváno jenom s tímhle sklem, neboť se jedná přímo o smrtelnou kombinaci. Přesná, rychlá, ostrá. Tohle combo mě nejednou zachránilo při focení. Tělo prodávám v kompletním balení, dostanete tedy: tělo D500, krytka bajonetu, návody, kabeláž, krabice, speciální očnice, nabíječka na baterie a 2ks originálních baterií, popruh. Byť z vlastní zkušenosti ta druhá je jenom jako jistota. Trvale jsem se při focení pohyboval od 2 - 3,5 tisíce snímků na jednu baterii. Rekord byl přes 3.700 snímků z jednoho celodenního focení. Zkrátka a dobře, tady Vám šťáva rozhodně nedojde! ;) Všechny dotazy rád zodpovím. Možnosti předání Hodonín, Břeclav, čas od času Brno. Poštou na dobírku kamkoliv po ČR či SK.

Cena: 20000,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Tělo Nikon D500 - kompletní balení + baterie navíc a čištění čipu, foto stavu na odkazu níže 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace