motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 1. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Canon | vloženo: 18.6.2019, 09:26 | odkaz

Samyang 35 mm a 85 mm 1.4 Canon EF

Po opravdu (hodně) dlouhém rozhodování posílám velkou část své výbavy do světa. Většina jsem 2. majitel, vše je plně funkční. Na případné vady na kráse upozorňuji hned u patřičných položek.

- Samyang 35 1.4 IF MF - manuální, ale dost dobré sklo, uvnitř trochu prachu. Na fotkách jsem jeho vliv hledal a nenašel. Součástí clona, krytky. Bez krabice. Plně funkční stav. Prodávám jen proto, protože jsem koupil AF verzi na Sony. Cenu si představuji 6.500 Kč.

- Samyang 85 1.4 IF MF UMC - Další manuální mazel, plně funkční stav. Vyfoceno všehovšudy 500 fotek. Plánuji koupi AF 85 FE, takže netřeba 2x 85 mm :). Mám k tomu clonu, krytky, původní papírovou krabici bez plastového vnitřku. Cenu si představuji 5.200 Kč.

Předání nejlépe osobně Trutnov/Hradec Králové

. Přeci jen je lepší vidět, co kupujete. Dobírka možná pouze po zaplacení částky za balík předem, "žerty" některých lidí v podobě nepřevzatých balíků už dobře znám :).

Cena: 12,-

Preferovaná lokalita: Královéhradecký kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace