motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 28.8.2020, 17:50 | odkaz

Fotobrašna Vanguard Oregon 27 + rychlopopruh

Kvalitní fotobrašna pro zrcadlovku + 3 objektivy nebo 2 objektivy a 1 blesk + příslušenství či další světelný krátký objektiv. Má přední velkou kapsu, zadní kapsu pro tablet, polstrovaný ramenní popruh, bytelnou rukojeť a pláštěnku. Je možné k ní připevnit stativ a další pouzdra ze systému ICS. Je vyrobena z nylonu v kombinaci s neoprenem. Vnitřní prostor je možno libovolně rozdělit na 7 sekcí pomocí polstrovaných přepážek na suchý zip a obsahuje rovněž přihrádku na zip ve víku. Velikost vnitřního prostoru: Š 275 x H 170 x V 190 mm.
V praxi se do ní vejde např. zrcadlovka Canon 6D (5D) vč. nasazeného objektivu EF 24-70mm f/4 L + Canon EF 100mm f/2,8 L Macro (nebo EF 70-200 f/4 L) + blesk Canon 600EX-RT, 3 filtry v pouzdře, náhradní baterie, dálková spoušť, telefon a další drobnosti.
Brašna je až na několik drobných známek užívaní v perfektním stavu. Navíc k ní přidávám ramenní rychlo-popruh na zrcadlovku (pro uchycení do stativového závitu).

Cena: 800,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Fotobrašna Vanguard Oregon 27 + rychlopopruh 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace