motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 12. 8. 2019)! Podrobnosti zde
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 14.8.2019, 22:23 | odkaz

Canon EF 70-200 f/4L USM objektiv jako nový, kompletní

Prodám tento objektiv 70-200mm f4L USM ve stavu nového kusu řekl bych. Velice málo použitý, o pozornost se dělil s 70-300 L IS a ten delší se stabilizací jsem preferoval. Objektivu není co vytknout, není nikde poškrábaný, optika 100%, chod plynulý, kroužky plynulé, nikde žádný písek, žádná houba, nic neskřípe, kroužky jsou krásně tmavé nevybledlé, funguje jak má, neskutečně ostrý, profesionální objektiv. Součástí jsou obě krytky, originální clona, kožený obal Canon. K objektivu mohu nabídnout levně kvalitní UV B+W filtr 67mm za 500Kč (celková cena tedy bude 12000Kč). K prodeji mohu nabídnout i nějaké další filtry na tento objektiv o průměru 67mm. Mám cirkulační polarizační filtr Hoya HD, přechodový filtr B+W, přechodový filtr TIFFEN ND0.6, UV filtr Hoya HD NANO. Filtry mohu nabídnout za 50% jejich doporučené prodejní ceny. Jsou jako nové i s krabičkama.
Osobní prohlídka a vyzkoušení, případně předání, je možné v Hradci Králové. Mohu poslat poštou (využívám služeb kurýra GLS). Fotky pošlu na email.

Cena: 11500,-

Preferovaná lokalita: Královéhradecký kraj

Canon EF 70-200 f/4L USM objektiv jako nový, kompletní 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace