motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 9. 7. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 12.7.2019, 20:20 | odkaz

Nikon Nikkor 300mm 2.8 ED Ai-S

Prodám dodnes opticky vynikající manuální teleobjektiv Nikon Nikkor 300mm 2.8 ED Ai-S.
Objektiv je v horším kosmetickém stavu a je vidět, že toho opravdu hodně zažil.
Na přední čočce je mnoho drobných mělkých stop a mělkých vlásečnicových škrábanců ve svrchní vrstvě a také jeden výrazný hlubší škrábanec v kraji přední čočky (nepozoroval jsem vliv na výstup).
Uvnitř objektivu není prach, což svědčí o špičkovém dílenském zpracování.
Mechanicky je objektiv v až překvapivě skvělém stavu - ostření je úžasně hladké a plynulé a clona je také zcela funkční.

Abych to shrnul... Objektiv není určen pro sběratele, ale pro fotografa, který ocení jeho funkční kvalitu a nevadí mu kosmetické nedostatky.
Objektiv jsem porovnal s mnohem mladším Nikkorem 300mm 2.8 AF-S II a jediným opravdu podstatným rozdílem je absence AF u manuálního objektivu. Ostrost a kresba obou skel je prakticky srovnatelná (novější Nikkor je samozřejmě o chloupek ostřejší, kontrastnější a také se u něj projevuje nižší míra chromatické aberace).
Případným vážným zájemcům rád poskytnu srovnávací RAWy.
Součástí objektivu je integrovaná vysunovací sluneční clona, integrovaná otočná stativová patka na klasický závit, držák pro drop-in filtr, zadní krytka a původní pouzdro.

Osobně Kladno a Praha nebo dobírkou, po domluvě možná dovezu i jinam (např. Plzeň).

Inzerát platí do smazání.

Cena: 13500,-

Nikon Nikkor 300mm 2.8 ED Ai-S 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace