motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Skenery | Nikon | vloženo: 15.7.2019, 13:12 | odkaz

filmový scanner Nikon LS-40 (označovaný také jako Coolscan IV ED)

Příslušenství:rn- Podavač filmových pásů SA-21 pro dávkové scannování 2-6 snímkůrn- Podavač na diapozitivy MA-20rn- Držák na poškozené filmové pásy FH-3 (pokroucené pásy nebo s poškozenou perforací)rn- funguje s driverem vuescan (nutno stahnout)rnrnPerfektní stav, plně funkční.rnrn- Snímání 35 mm filmu ve vysokém rozlišení - 2900 dpirn- Optika vybavená speciálními čočkami z ED skla, zajišťující nesrovnatelnou obrazovou kvalitu.rn- 12 bit analogově digitální převodníkrn- volitelný obrazový výstup - 12 bit nebo 8 bit na barevnou složku RGBrn- Digital ICE³ TM technology - technologie zpracování obrazu s hardwarovou podporou scanneru obsahující uživatelsky jednoduchou "jedno tlačítkovou" volbu pro perfektní výsledky přizpůsobené stavu snímaného materiálu. Zcela nové funkce v restaurování barev vybledlých a poškozených filmů, založené na dlouholetém výzkumu barevných posunů v jednotlivých vrstvách filmu.rn- Nikonem patentované diody LED - zajišťující velmi silný zdroj světla při velmi nízké spotřebě energie.rn- Pokročilé vícenásobné snímání obrazu redukující zrnitost a zlepšující tónové přechody citlivých materiálůrn- USB připojenírn- Profesionální (ICC) Colour Management systém zabudovaný přímo v programovém vybavení scanneru.

Cena: 8000,-

filmový scanner Nikon LS-40 (označovaný také jako Coolscan IV ED) 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace