motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 3. 9. 2019)! Podrobnosti zde
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Sony / Konica Minolta | vloženo: 2.9.2019, 14:48 | odkaz

PRODÁM SONY A7R III V ČESKÉ ZÁRUCE DO 12/2020

Nabízím k prodeji kompletní balení skvělé bezzrcadlovky Sony A7R III z české distribuce (koupená 15. 12. 2018) ve Foto Škoda v Praze. Balení obsahuje fotoaparát, krabici, krytku na bajonet, krytku blesku, popruh, baterii, nabíječku baterie, český návod, USB kabel a USB-C, zkrátka vše co bylo v krabici při nákupu fotoaparátu, záruku do 12/2020. Kopie nákupního dokladu bude přiložena. Fotoaparát je ve velmi dobrém stavu, od nákupu jsem na displeji používal ochranné nalepovací fólie, aby nedošlo k poškrábání. Fotoaparát, nese jen známky lehkého ošoupání barvy na přední straně, tam kde není grip (nosím foťáky zavěšené na popruzích u boku) a totéž mám i na své A9tce. Stav a vzhled viz fotografie na odkazu níže. Fotoaparát nemá očnici, tu se mi podařilo ztratit po druhém měsíci užívání a od té doby bez problémů jsem fotil i tak jak to bylo ;-).

Cena: 57000,-

Link: klikněte zde pro více informací

PRODÁM SONY A7R III V ČESKÉ ZÁRUCE DO 12/2020 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace