motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 17.5.2021, 16:00 | odkaz

Canon EOS D30

Prodám ze sbírky tyto klasické zrcadlovky Canon:

D30 - první digitální zrcadlovka Canon vlastní výroby z roku 2000, snímač CMOS 3 Megapixely (tehdy byl všude jen CCD), dnes již vzácnost. Fotí kupodivu stále pěkně, je podporovaný aktuálním Canon Digial Photo Professional 4, který dělá z RAWu daleko lepší obrázky než vestavěné JPG.
Stav: plně funkční, poslední firmware, chybí gumová krytka konektorů. Zapisuje na karty Compact Flash o maximální kapacitě 2 GB (větší karty se musí naformátovat na FAT16 do 2 GB).
Cena: 3000

D60 - druhá kompaktní zrcadlovka Canon z roku 2002, tentokrát se snímačem CMOS 6 Megapixelů.
Stav: plně funkční, poslední firmware, chybí gumová krytka konektorů. Zapisuje na karty Compact Flash o maximální kapacitě 2 GB (větší karty se musí naformátovat na FAT16 do 2 GB).
Cena: PRODÁNO

K fotoaparátům mám dvě nabíječky, několik akumulátorů s již malou kapacitou. Baterie používají všechny standardní a stále dostupné BP-511A. Kdo dřív koupí ten dostane nabíječku a baterie. Při koupi všech najednou přidám novější baterie s téměř plnou kapacitou zdarma.

Cena: 3000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace