motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 3. 9. 2019)! Podrobnosti zde
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 22.10.2019, 08:13 | odkaz

Canon EF 16-35mm F2,8L II USM objektiv jako nový + HOYA Pro1 filtr

Nabízím k prodeji tento objektiv Canon 16-35 verze mark II v zánovním stavu a kompletní výbavě. Objektiv nenese žádné známky používání, nenašel jsem nic. Byl to ležák, většinou doma ve skříni, minimálně použitý. Optika je 100%, na těle nejsou žádné škrábance, chod obou kroužků je plynulý, žádný písek, nic neskřípe, uvnitř čistý bez prachu a houby. Těsnící guma zezadu nemá žádné zuby, zkrátka nenacházím žádný projev stáří či známku užívání.
Součástí je vše originální příslušenství, včetně sluneční clony, obou krytek, koženého obalu a krabice. Navíc k objektivu přidám kvalitní UV filtr HOYA PRO1 SUPER 82mm, který byl na objektivu nasazen vždy.
Osobní prohlídka, vyzkoušení a případná koupě je možná v Hradci Králové, případně v Praze. Mohu poslat i kurýrem GLS za 120Kč po platbě předem převodem na účet nebo na dobírku za 180Kč po uhrazení poštovného 180kč předem na účet.

Cena: 21000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Canon EF 16-35mm F2,8L II USM objektiv jako nový + HOYA Pro1 filtr 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace