motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 1. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 12.9.2019, 13:21 | odkaz

Nikkor AF-S 200mm f/2 G ED VR (DX)

Prodám nevyužívaný pevný teleobjektiv Nikkor 200 se světelností f2, vhodný jak pro focení fauny, sportu tak třeba svatebních portrétu - kupovala jsem ho od původního majitele před cca 3-4 lety, když jsem byla fascinovaná tvorbou Meg Bitton, od té doby se moje tvorba posunula jiným směrem a už třeba i 85mm je pro mě moc "dlouhé" a mám radši širší ohniska, a tak objektiv leží nevyužitý minimálně dva roky ve skříni. Jedná se o předchůdce tohoto objektivu:rnhttps://www.megapixel.cz/nikon-200mm-f2-af-s-g-ed-vr-iirnrnDoporučuji tedy vášnivým cestovatelům, ale i třeba fotografkám rodinek a dětí, pro které je tvorba Meg Bitton blízká.rnProdám za 87 tis včetně sluneční clony a velkého neopren pouzdra plus nikon brašny.rnPouze vážní zájemci a výhradně osobní předání po odzkoušení!rnNa prodej absolutně nespěchám, takže cena ak jednání určitě není.rnCena bazarových na ebayi v UK i USA se i tak pohybuje kolem 100tis, takže se i tak jedná o výhodnou koupi a investici :)

Cena: 87000,-

Preferovaná lokalita: Královéhradecký kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace