motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Nikon | vloženo: 18.5.2020, 16:34 | odkaz

Nikon AF-S 18-70 f/3,5-4,5G ED DX

Prodám Nikkor AF-S 18-70mm f/3,5-4,5 G ED DX. Velmi zachovalý stav, nápisy neošoupané, gumy neošoupané, nevytahané, optika nepoškozená, zoomování hladký chod. Vlastní ostřící motorek. Fotky pošlu na vyžádání. Byť se jedná o starší objektiv, podává velmi dobré výsledky i na DX tělech s rozlišením kolem 20 MPx, osobně vyzkoušeno. Marketinkové info o nedostatečnosti starých objektivů na moderní fotoaparáty neplatí vždy. Pokud jde o sice starý objektiv, ale ze střední a vyšší třídy, který měl dobrou kresbu a ostrost, tak stejně tak ji vykazuje i na tělech s vyšším rozlišením.

Cena: 2300,-

Preferovaná lokalita: Pardubický kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace