motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Dálkoměrné přístroje |  ostatní | vloženo: 24.11.2019, 12:52 | odkaz

MINOX AX Black Limited Edition 222

Nabízím k prodeji kultovní micro fotoaparát Minox AX Black. Jde o technicky a opticky vyspělý přístroj na film formátu 8x11mm. Koncept fofoaparátu Minox je dílem geniálního konstruktéra Waltera Zappa. Špionážní - spy kameru proslavil ve filmu Thunderball agent James Bond 007.

Tento konkrétní model byl vyroben v roce 1999 v limitované edici 222 ks. Jde o nejmenší limitováný fotoparát, který kdy Minox vyrobil. Kamera je v originálním kartonovém balení, ve kterém je plastový prezentační box. Pod panelem s potiskem "Minox - Made in Germany" je ukryta dokumentace s čárovým kódem UPC a certifikátem prokazujícím pořadové výrobní číslo kamery. Naprostý unikát, který nebyl uveden na komerční trh a byl primárně určen pro zaměstnance a partnery firmy. Sběratelský kus a zajímavá invesrtice.

Více foto na sbazar

Cena 30.000,-Kč + náklady na dopravu dobírka ČP balík do ruky, vzhledem k charakteru zboří preferuji osobní předání Brno, Praha

Cena: 30000,-

Link: klikněte zde pro více informací

MINOX AX Black Limited Edition 222 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace