motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 6. 12. 2019)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 7.12.2019, 13:02 | odkaz

Canon EOS 100D + EF-S 24mm f/2.8 STM + příslušenství

Prodám minimálně používanou zrcadlovku Canon EOS 100D a objektiv EF-S 24mm f/2.8 STM (takzvanou palačinku). Asi nejkompaktnější zrcadlovkový set vůbec. Objektiv i fotoaparát byly koupeny zároveň. Od té doby je objektiv na fotoaparátu nasazený (žádný prach uvnitř těla způsobený častým přehazováním objektivů).

Stáří 4 roky. Nafoceno jen 2354 snímků. Videa natočil dohromady tak 30 minut. Byla to jen záloha v brašně k většímu fotoaparátu (kdyby se na svatbě pokazil). Byl akorát na pár rodinných výletech a u jednoho porodu :D. Na displeji dva mikro škrábance jinak úplně bez viditelného opotřebení. Plně funkční.
Kompletní balení včetně krabice, manuálu, nabíječky, kabelů, nepoužitého popruhu. 1ks originální baterie + 2ks neoriginální. Všechny tři v perfektním stavu. Byly nabíjeny každá tak 10x. Přidám i SD kartu Sandisk Extreme 32 GB.

Koupil jsem si druhý fullframe a na rodinu malý kompakt, tak už pro něj nemám využití. Proto posílám dál.

Rád osobně předvedu ve Šternberku při osobním předání nebo zašlu poštou po připsání peněz na můj účet.

Dohoda možná.

Cena: 8900,-

Preferovaná lokalita: Olomoucký kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EOS 100D + EF-S 24mm f/2.8 STM + příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace