motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Pentax | vloženo: 8.12.2019, 17:39 | odkaz

Pentax MZ-5n+příslušenství+objektiv PENTAX FA 28-70 F4

PRODÁM :rnrn1/ kinofilmovou zrcadlovku Pentax MZ-5n , používaný, stav 1/B (viz foto), spolehlivý a plně funkční, podrobný popis např. viz : https://www.fotoaparat.cz/clanek/202/test-pentax-mz-5n-dil-i-4018/ , (s dalším příslušenstvím: bateriový grip PENTAX AA- BATTERY GRIP PACK FG, datová stěna PENTAX DATA BACK FG, kabelová spoušť PENTAX CABLE SWITCH CS-105, cena celkem 1.600,- Kč, dálern2/ objektiv PENTAX FA 28-70 F4 černý, stav 1/B (viz foto), vynikající chod zoomu, ostrá kresba, podrobný popis např. viz : http://allphotolenses.com/lenses/item/c_568.html , cena 1.400,- Kč.rnDůvod prodeje: Přechod na FF digitál.rnPři nákupu jako celek sleva 10%.rnPředání preferuji osobní v Brně, při zaslání (Česká pošta, balík do ruky) za každou zásilku + 150,- Kč k ceně.rnPlatba při osobním předání hotově, jinak předem na účet č. zásilka bude odeslána do 3 pracovních dnů po připsání platby na účet.

Cena: 2700,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace