motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 20.6.2020, 08:11 | odkaz

Skvělá fototaška-batoh- Vanguard ARLEN 27, variabilní

Prodám skvělou tašku Vanguard ARLEN 27 na dražší výbavu zrcadlovky (velmi vypolstrováno). moc pěkný stav, vejde se zrcadlovka s obj. + 2-3 objektivy, hooodně vypolstrovaná. Původní cena velmi vysoká (240 EUR). Menší vada - kousek pásku utržen na boku tašku, nemá ale na funkci vůbec vliv (utrhlo se na letišti), možná byste si ani nevšimli, na fotce jsem se snažila spíš zvýraznit. jinak naprosto bezvadný stav. Na obrázku je trochu zvýrazněno fialově.
Taška je variabilní, možno nosit přes rameno, nebo jako batoh, popruhy jsou vyměnitelné. Velmi krásný a zajímavý kousek tak trochu retro, komu se líbí. Tento typ se již neprodává. Vzhledem k tomu, že vlastním asi 10 fotografických tašek a střídám, je velmi zachovalá, byla pro mne vždy příliš velká. Ale nikdy jsem se jí nechtěla vzdát.
Prodávám téměř celou výbavu k Nikon D7000, přechod na bezzrcadlo. Tedy už ji určitě nevyužiji, vybavení bezzrcadlovky Z50 je mnohem skladnější. Mrkněte, prosím, na mé ostatní inzeráty. Možnost omrknout a vyzkoušet v Brně Kraví hora. Pošta 110 Kč.

Cena: 1900,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Skvělá fototaška-batoh- Vanguard ARLEN 27, variabilní 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace