motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 1. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Fujifilm | vloženo: 16.2.2020, 12:34 | odkaz

FUJIFILM X-T20 + kožená fotobrašna Crumpler

Skvělé malé tělo fotoaparátu s retro vzhledem v silver verzi ve výborném stavu, fotografováno bylo pouze na elektronickou uzávěrku. Příslušenství - kovový grip s Arca - Swiss L uchycením velmi usnadňující držení, karta Kingston 64 GB 2x baterie Seiwei, krytka těla, nabíječka, drátěná spoušť, poutko na zápěstí a tenký řemínek na nošení. Krabice, tištěný návod ve slovenštině a CD s ovladači. Jako bonus kožená fotobrašna Crumpler Proper Roady 4500 Limited Edition se dnem z odolného tarapaulinu, do které se vejde fotoaparát s nasazeným objektivem + 2 objektivy, tablet a drobné příslušenství jako filtry, baterie, nabíječka... Při koupi bez paměťové karty cena 8500,- Kč. Osobní převzetí s vyzkoušením je možné v Brně, není problém pečlivě zabalené zaslat.

Cena: 8900,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace