motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé | Olympus | vloženo: 7.2.2020, 11:41 | odkaz

Olympus E-PL6 a příslušenství

Prodám fotoaparát Olympus E-PL6 s veškerým příslušenstvím. Fotoaparát kupován v roce 2016, je v perfektním stavu, bez jakéhokoli poškrábání či rozbití. Přikládám k tomu oba objektivy a to M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42 mm, f3.5-5.6 II R a M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150m, f4.0-5.6 II R. Dále blesk, dvě baterie s nabíjením, připojení k televizi a počítači, UV filtry na oba objektivy, taštičkou na fotoaparát do terénu a také stativ do výšky až cca 160 cm plus CD, které obsahuje program na úpravu fotek. Vše v perfektním stavu, bez jakékoli vady, poruchy a poškrábání.rnFOTKY POŠLU BEZ PROBLÉMU NA MAIL.

Cena: 6500,-

Preferovaná lokalita: Moravskoslezský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace