motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 1. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 17.2.2020, 03:00 | odkaz

Nikon D700 - stav nového kusu, nafoceno 1800 snímků!

Prodám profesionální velkoformátovou (fullframe) zrcadlovku Nikon D700, ve špičkovém stavu - podívejte se na skutečné fotky prodávaného fotoaparátu ve vysokém rozlišení na odkazu níže. I zadní krytka displeje je bez škrábanců. Nafoceno jen 1843 snímků! Vše funguje perfektně. Dvě baterie, obě stavu 0 (jako nové). Přidám 16 GB kartu CF kartu. Dále k fotoaparátu originál nabíječka, popruh, kabely, software - vše viz foto. Osobní předání a vyzkoušení Praha, Olomouc.

Foto zde: http://bit.ly/Nikon-D700-2509422
Poslední fotka pořízena právě prodávaným fotoaparátem - pro kontrolu počtu nafocených snímků (stažení snímku najdete pod ikonkou menu vpravo nahoře).

Cena: 13900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D700 - stav nového kusu, nafoceno 1800 snímků! 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace