motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 10. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 18.2.2020, 11:50 | odkaz

Brašna Lowepro Nova 160 AW černá

Vzhled zboží D, funkčnost 1. Použitá brašna na zrcadlovku s dalším 1 až 2 objektivy nebo bleskem. V dobrém stavu, bez poškození, pouze viditelné známky používání na rukojeti a ramenním popruhu. Rozdělení vnitřního prostoru 2 polohovatelnými přepážkami na suché zipy, přední kapsa na příslušenství (filtry, baterie, nabíječka), 2 vnější síťované kapsy na bocích a zadní plochá kapsa na zip, vrchní kryt na přezku obsahuje další vnější kapsu na zip a uvnitř menší plochou kapsu a kapsičky na paměťové karty. První generace tohoto modelu brašny včetně ramenního popruhu a integrované pláštěnky.

Nejlépe osobní předání Brno, případně zaslání poštou s navýšením ceny o poštovné.

PC: 1390 Kč

Cena: 600,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Brašna Lowepro Nova 160 AW černá 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace