motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Temná komora | Leica | vloženo: 10.9.2020, 23:10 | odkaz

Kinofilmový zvětšovací přístroj Leitz Focomat Ia

Prodám kinofilmový zvětšovací přístroj Leitz Focomat 1a. Negativ se zakládá do rámečku beze skel, který je součástí. Přitom se dá odklonit horní část hlavy přístroje. Shora je negativ přitlačován matnicí pod kondenzorem. Původní objektiv Leitz Daxoo 3,5/50 mm. Zdvih hlavy na tyči přístroje je povolením křídlové matky. Litinová trubka, která se posouvá na tyči je vyštípnutá. To nemá žádný vliv na funkci přístroje. Má funkční autofokus. Měch má na vnější starně mírná poškození způsobená přeschnutím měchu. Nyní je ošetřený a nepropouští světlo. Tělo je robusnější, než u předchozích modelů. Objímka žárovky je přesně vycentrovatelná. Pod objektivem je rámeček na červený filtr či na filtry pro filtry variant. Misky na film jsou bez poškození. Více fotografií najdete v odkazu.

Cena: 2600,-

Link: klikněte zde pro více informací

Kinofilmový zvětšovací přístroj Leitz Focomat Ia 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace