motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
VYMĚNÍM | Středo- a velkoformáty |  ostatní | vloženo: 17.5.2020, 20:19 | odkaz

Objektiv VF kratší (mám) vyměním za delší (chci)

Vyměním objektivy kratší ohniskové délky 65 - 180 mm ( základní a širokoúhlé, např.Dagor, Kolinear, Symmar, Sinaron , Heliar, Tessar, Grandagon, Claron, Super Angulon, Aristostigmat, ) za delší ohniska VF. Nejlépe dvojité anastigmaty a sádkové objektivy 240-300 mm. Ne prosím Repro a grafické Dialyty. Např. hledám Dagor, Protar, Kolinear, Plasmat, Symmar, Polyplast, Helioplan , aj.Firmy Goerz, Zeiss, Schneider, Rodenstock, Mayer, Voigtlander, Dr. Steable, apod. Se závěrkou nebo bez. Děkuji předem za nabídky s popisem nabízeného a co poptáváte. Zašlu pdrobnosti mailem.
Ne obchodníci a přeprodejci, jen přímí zájemci !
Ne prosím nabídky typu, mám to a to, kolik dáte ?

Objektiv VF kratší (mám)  vyměním  za delší (chci) 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace