motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 7. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Canon | vloženo: 10.7.2020, 09:41 | odkaz

Canon FD 50mm f/1.2 L

Ze své sbírky nabízím tento legendární portréťák, který se v nabídkách nevidí zrovna často. Objektiv je v opravdu nádherném stavu a vytknout se mu dá pouze jediná drobnost po předchozím majiteli. Jedná se o mini značku na přední čočce, vzniklou zřejmě po neodborném čištění. Tato je u samého okraje skla a samozřejmě tak nemá jakýkoliv negativní dopad na výslednou fotografii. Z praktického hlediska tedy neexistující! Součástí nabídky je i slim UV filtr, originál sluneční clona a krásné kožené pouzdro.

Upřednostňuji osobní předání na Litoměřicku, nebráním se však ani zaslání poštou(+150,-)po platbě předem. Na dobírku zašlu pouze po úhradě domluvené zálohy předem.

Cena: 13900,-

Link: klikněte zde pro více informací

Canon FD 50mm f/1.2 L 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace