motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Sony / Konica Minolta | vloženo: 17.5.2020, 21:21 | odkaz

Biotar 75mm f/1.5 - prodej nebo výměna

Prodávám Biotar 75mm f/1.5, version 3 - fat, exakta mount v opravdu velice zachovalém stavu, se clonou a ani ostřením není jakýkoliv problém. Na pohled clona (zavřená) vypadá, že byla ne příliš odborně servisována, avšak bez jakéhokoliv vlivu na kvalitu fotografie nebo funkčnost.

K objektivu přidám UV filtr se sluneční clonou. Objektiv podle sériového číslo patří k posledním 300 vyrobeným kusům. Na požádání pošlu více fotek. Cena pevná a prodej je možný pouze formou osobního předání v Praze. Také nabízím výměnu tohoto objektivu za Sony FE 50mm f/1.4 ZA Planar + můj doplatek nebo za Sony 24mm /f1.4 GM + můj doplatek.

Cena: 23000,-

Biotar 75mm f/1.5 - prodej nebo výměna 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace