motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty |  ostatní | vloženo: 17.5.2020, 21:11 | odkaz

Hasselblad 500 C/M s příslušenstvím

Nabízím jednu legendu s několika věcmi, ideální do startu (jenom nějaké to telátko chybí :))

Tělo Hasselblad 500 C/M s původní šňůrkou na krk, s kazetou na svitek 120 (12 polí 6x6) a základním objektivem Planar 80 mm a sluneční clonou. Dále dvě kazety stejného druhu jako předchozí zmíněná, mezikroužky délky 55 a 21 mm a širokáč Distagon 50 mm. Objektivy jsou sice verze C, ale už černé, tzn. antireflexní vrstvy. Druh matnice je klasická bez ostřícího klínu.

Veškerá optika je čistá, občasné smítko se samozřejmě najde, ale bez vlivu na obraz. Na zrcátku je drobný škrábanec, ale taky nemá na nic vliv - já si ho na matnici aspoň nikdy nevšiml, nezpůsobuje rozptyl světla (viz foto).

Všechny kazety, tělo, těsní (přetěsněno v rámci servisu), mechanika šlape jako hodinky, závěrky chodí přesně. Závěrky pravidelně procvakávány. Filtrový bajonet na Planaru v pořádku, závit na Distagonu taktéž. Servis navštěvoval u pana Doležala v Praze, jakožto asi jediného odborníka přes Hasse v republice.

EDIT: Ještě jsem ve skříni našel druhou šachtu, origo zelený filtr s bajonetem na planar a neorigo oranžový s bajonetovou redukcí, to k tomu přihodím taky, k čemu by mi to doma bylo :)

Osobní předání v Brně/Vyškově, zaslání až pokud by zájemce vážně nemohl osobně - má to pár kilo, takže pošta nebude za stovku a přece jenom osobně je to vždycky lepší.

Cena: 35000,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Hasselblad 500 C/M s příslušenstvím 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace