motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 27.5.2020, 20:44 | odkaz

Nikon D200

Prodám poloprofesionální zrcadlovku Nikon D200. Koupen v ČR v oficiální distribuci. Velmi slušný vizuální stav viz foto, plně funkční, jediný problém je pojistka dvířek šachty pro paměťové karty, která se po otevření dvířek sama nevrací, je potřeba ji vrátit ručně. Zavřená dvířka drží pevně. D200 a příslušenství k prodeji na foto v linku.

Závěrka má 35566 cyklů, používán pouze jako hobby do února 2020. Na hlavním displeji trvale nasazeno krycí sklo, oba displeje bez poškození, obě baterie ve stavu 1. CF karta SanDisc Ultra 16GB koupena ve 2019. Na prodej vše co je na fotkách plus kabely, v ceně není zahrnut nasazený Nikkor AF-S 18-55 VR GII.

Cena: 2600,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace