motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Leica | vloženo: 26.5.2020, 11:39 | odkaz

Prodam nebo vymenim Leica Summarit-M 35 mm f/2.4 ASPH 6-Bit Black

Prodam objektiv Leica Summarit-M 35 mm f/2.4 ASPH 6-Bit v zanovnim stavu. Samotny objektiv nema zadne znamky pouziti. Jsem prvni majitel, objektiv jsem kupoval v roce 2017. Od nakupu byl nasazen protekcni filtr. Jenom par drobnych skrabancu na krytce a slunecni clone (viz foto). Kompletni prodejni baleni: krabice a vse papiry, obe krytky, kozene pouzdro, slunecni clona + protekcni filtr Zeiss. Cena je pevna.

Nebo vymenim:
Leica Summarit-M 35 mm f/2.4 ASPH + Leica Summicron-M 50mm f/2.0 v.5 (bez 6-Bit kodovani) v perfektnim zanovnim stavu (foto poslu na vyzadani) za Leica Summilux-M 50mm f/1.4 ASPH v odpovidajicim stavu. Nabidnete prosim.

Cena: 30000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Prodam nebo vymenim Leica Summarit-M 35 mm f/2.4 ASPH 6-Bit Black 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace