motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Nikon | vloženo: 27.5.2020, 09:39 | odkaz

NIKON 70-300 mm f/4.5-5.6 E ED VR AF-P

Prodám univerzální lehký rychlý a ostrý tele-zoom NIKON 70-300 mm f/4.5-5.6 E ED VR AF-P, součástí prodeje jsou nikon sáček, přední a zadní krytky, originální krabice a doklad o CZ koupi - objektiv je do podzimu 2020 v záruce. Objektiv je ve špičkovém stavu opticky i vzhledově. Tento FX objektiv má nejmodernější konstrukci z !podobně vyhlížejících" objektivů stejného rozsahu, podle recenzí je o poznání ostřejší a rychlejší, a je lehký - ideální cestovní telezoom. Je navržen pro FX zrcadlovky, a s FTZ adaptérem je plně funkční i na DX zrcadlovkách, i na bezzrcadlovkách Z7, Z6 a Z50.

V současnosti preferuji zaslání do Vámi vybrané Zásilkovny, po dohodě je možné i osobní předání s vyzkoušením v rámci hlavních rychlíkových tratí v Česku, často jezím do Ostravy, Brna a Olomouce.

Cenu nabídněte.

Cena: 1,-

Link: klikněte zde pro více informací

NIKON 70-300 mm f/4.5-5.6 E ED VR AF-P 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace