motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 19.5.2020, 18:53 | odkaz

Nikon 85mm/f1.4 AF-D Nikkor

Prodám krásné profesionální sklo z dílny Nikon. Nejeví žádné známky použití, dnes velmi vzácné! Ohnisko 85 mm vhodné nejen pro vynikající portréty a světelnost f/1,4 zaručuje nezapomenutelný bokeh. Tělo skla vyrobeno z kovu, tedy žádný plasťák to není, váha 550g, průměr výstupní čočky 77 mm. Je možno používat libovolné filtry. Ostření IF-tedy vnitřní je velmi hladké a přesné. Původní cena cca 1.100EUR! Balení obsahuje obě krytky a originální sluneční clonu HN-31. Osobní předání v okolí Zlína, můžu zaslat také spedicí. Chtěl jsem osobně testovat toto dílo, ale nemám momentálně k dispozici nic s bajonetem Nikon.

Cena: 14900,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace