motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
VYMĚNÍM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 21.5.2020, 10:53 | odkaz

Fotovýbava Canon

Prodám fotovýbavu Canon.rnObsah:rnCanon EOS 600D: dobrý stav (chybí pouze očnice- na ali stojí cca 20kč).rnCanon EF 50mm f1,8 STM: jako nový + krabicernCanon EF 85mm f1,8 USM: výborný stav, jako nový (UV + CPL filtr)rnCanon EF-S 18-55mm: na seťáku je vidět, že byl používaný, ale je plně funkčnírnAputure TrigMaster II: 1x odpalovač + 2x přijímačrnMacro mezikroužky s el. přenosem: novérnrnOstatní příslušenství: 2x baterie (1x originál + 1x Avacom), 2x nabíječka (1x originál + 1x Avacom), originální popruh, popruh na ruku, lenspen, obyčejný batoh, dálková bezdrátová spoušť.rnPři rychlém jednání přidám i nový nepoužitý monopod Hama a paměťovou kartu.rnrnVymění za Olympus om-d 10 III/ om-d 5 II se setovým objektivem a pevnou 45 f1,8.

Cena: 15000,-

Preferovaná lokalita: Ústecký kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace