motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Panasonic | vloženo: 23.5.2020, 18:27 | odkaz

Objektiv Panasonic Lumix S PRO 24-105mm f/4 O.I.S.

Prodávám tento zoomový objektiv, který poskytuje široký úhel záběr a funguje i jako krátký teleobjektiv. Kresba je přitom stejně ostrá po celém rozsahu zoomu a můžete s ním tak pořídit skvělé záběry krajiny i portrét. Objektiv je vhodný i pro makrofotografii.

Díky možnosti kombinace optického stabilizátoru (O.I.S) a stabilizátoru na snímači můžete využít pětiosého stabilizačního systému Dual I.S. 2 s účinností až 6 EV.rnrnOptická soustava se skládá z 16 členů ve 13 skupinách, mezi nimi se nachází dva asférické členy a dva členy s velmi nízkou disperzí, a jeden UED člen, které zabraňují vzniku chromatické aberace a zaručují ostrou kresbu.

Tělo jsem již prodal v kitu s S PRO 50 mm f/1,4, tento objektiv prodávám tedy zvlášť.

Kupní cena: 39000
Prodejní cena: 26000

Při rychlém jednání jsem otevřen vyjednávání o ceně. Preferuji předání v Praze/Pardubicích, klidně ovšem pošlu na dobírku. Neváhejte mě kontaktovat přes telefon, děkuji.

Cena: 26000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace