motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 24.5.2020, 11:03 | odkaz

Dedolight DLED7-BI vč. stmívačů 230V a Aku (perfektní stav)

Prodám trvalé světlo Dedolight DLED7-BI se stmívači do elektrické zásuvky (DT7-BI) i na baterie (DT7-BI-Bat). Stmívač na baterie je včetně nezbytného adaptéru DLBCA2-V. Pro neznalé: jedná se o obdobné světlo jako je populární Dedolight DLH4 pouze s tím rozdílem, že je v provedení LED, lze plynule regulovat barevnou teplotu v K (2700 - 6500) a hlavně lze připojit na baterii, takže s ním lze svítit i v exteriérech. Možnost nasadit identické nástavce jako na DLH4: projekci, klapky, … Perfektní stav, záruka. Běžná cena této sestavy 1958 EUR bez DPH, tzn. 53 200 Kč bez DPH. Nabízím za 29 000 Kč. Osobní převzetí možné v Pardubicích.

Cena: 29000,-

Dedolight DLED7-BI vč. stmívačů 230V a Aku (perfektní stav) 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace