motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Literatura |  ostatní | vloženo: 5.6.2020, 06:57 | odkaz

Witness in Our Time: 2nd edition

Anotace v AJ:
Witness in Our Time traces the recent history of social documentary photography in the words of twenty-nine of the genre's best photographers, editors, and curators, showing how the profession remains vital, innovative, and committed to social change. The second edition includes a new section of interviews on documentary photography in the field and an exploration of the role of photojournalism in 21st-century media. Witness in Our Time provides an insider's view of a profession that continues to confront questions of art and truth while extending the definitions of both.

Cena: 250,-

Witness in Our Time: 2nd edition 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace