motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Literatura |  ostatní | vloženo: 5.6.2020, 11:38 | odkaz

Monografie Sarah Moon: COINCIDENCES

A fashion and commercial photographer since 1968, and also a filmmaker, Sarah Moon is known for her dreamlike images and her representation of femininity as free from time and context, as living in a fairy world. Although Moon has been a major participant in the world of fashion for more than three decades, she has carefully carved out her own niche - a signature style that dispenses with the erotically suggestive poses favored by many of her male counterparts in favor of the emblems of luxury and nostalgia. Mystery and sensuality are at the core of Moon's work, whether she's photographing haute couture, still life, or portraiture. In this book, Moon's first major retrospective, viewers will be treated to a visual tour-de-force, showing all the genres she has explored in her rich and diverse career.

Cena: 900,-

Monografie Sarah Moon: COINCIDENCES 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace