motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra | Sony / Konica Minolta | vloženo: 5.6.2020, 14:36 | odkaz

Brašna sony lcs-21

st 2 roky,zachovalá

vnější rozměry: v 19cm x h 26cm x š 17cm,váka 0,31kg

Sony LCS-U21

Praktická, odolná vysokokvalitná foto-taška Sony LCS-U21 vám umožní bezpečný transport vašej video či fototechniky. Vo svojom vnútri bezpečne uschová fotoaparát alebo kamkordér, náhradnú batériu, nabíjačku, kábel HDMI®, príslušenstvo pre snímanie a pamäťovú kartu.

Fototaška Sony LCS-U21

Materiál : Nylon
Vonkajšie rozmery : 20.1 x 11.2 x 12.1 cm
Robustný popruh
Hmotnosť : 317.5 g

Brašňa od spoločnosti Sony LCS-U21 vďaka svojej konštrukcii umožňuje rýchly prístup k celému obsahu puzdra. Umožňuje to veľký kryt, ktorý chráni uloženú techniku pre dažďom a pieskom. Veko je vybavené rýchloodopínacou prackou vďaka čomu máte okamžitý prístup k fotoaparátu či kamkordéru a už nikdy neprídete o žiadny záber.

Sony LCS-U21 bezpečne uschová vo svojom vnútri fotoaparát alebo kamkordér, náhradnú batériu, nabíjačku, kábel HDMI®, príslušenstvo pre snímanie a pamäťovú kartu. Puzdro na prenášanie ponúka ochranu vybavenia fotoaparátu alebo kamkordéra vďaka odolnému neoprénovému materiálu.

Cena: 400,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace