motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 17.9.2020, 09:58 | odkaz

Canon EF 24-70 f/2,8 L USM

Prodam objektiv Canon EF 24-70 f/2,8 L USM + UV filtr HOYA SUPER PRO 1. Objektiv byl zakoupen v bazaru Fotoskoda jako pouzity. Na povrchu nese drobne znamky pouzivani (oderek laku na tubusu + prasklina sklicka zaostrovaci vzdalenosti) jiz z doby zakoupeni v roce 2014. Po celou dobu objektiv funguje bez problemu. Jedna se o objektiv z roku vyroby 2010 (UY1118). Objektivy vyrobene do roku 2009 vykazovali problemy se zasekavanim zoomu. Dle zjisteni provedl Canon v roce 2009 upravu, ktera tento neduh odstranila. Zoom tedy plynuly a hladky v celem rozsahu. Od zakoupeni je nasazen UV filtr. Objektiv jsem pouzival pouze nadsenecky. Preferuji osobni predani, vyzkouseni na vlastnim tele samozrejmosti. Foto objektivu viz odkaz. Duvodem prodeje je prechod na Sony.

Cena: 15000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EF 24-70 f/2,8 L USM 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace