motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 7. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Olympus | vloženo: 5.7.2020, 12:44 | odkaz

Olympus MZuiko ED 12-50mm F 3,5-6,3 EZ v záruce do 11/2021

Zánovní objektiv, v záruce do 11/2021, zakoupený v e-shopu Olympus. Perfektní stav. Kompletní balení, obě krytky, doklad o koupi. Objektiv je prachotěsný voděvzdorný , tichý elektrický i manuální zoom, tiché ostření. Funkční programovatelné tlačítko. Nastavitelný makro režim. V optické soustavě (10 členů / 9 skupin) jsou zahrnuty speciální členy (HR / ED člen), které jsou optimalizovány pro dosažení maximální obrazové kvality, plného přenosu kontrastu fotografované scény a vysoké hranové ostrosti po celé ploše snímku, a to nejen ve středu, ale i v okrajích. Další fotografie objektivu pošlu mailem.

Cena: 2950,-

Olympus MZuiko ED 12-50mm F 3,5-6,3 EZ v záruce do 11/2021 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace