motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
KOUPÍM | Středo- a velkoformáty |  ostatní | vloženo: 6.9.2020, 12:54 | odkaz

LINHOF Back (prdelka s matnicí) 9x12cm /4x5 palců

Koupím tento zadní díl (záda, back) VF fotoaparátu na formát standartu Graflex. Nejlépe zn. LINHOF, ale i jiný k adaptaci. Např. zn. SINAR, ARCA SWISS, Plaubel, CAMBO, Rittreck View, Graflex, Horseman, aj. Z kardanu nebo sklopky. Nabídněte prosím i "samo domo" děl redukci domácí výroby na tento formát. 3000 Kč od pana Milana Kryštofa Čecha mi přijde mnoho, je to skoro více než mne stál celý aparát. Tak ho prosím, aby už neodpovídal.Na Aukru je již léta krásná redukce Linhof z formátu 13x18 cm za tutéž cenu, a neprodává se.Děkuji předem za seriozní nabídky s popisem a cenou.

Cena: 1,-

LINHOF Back (prdelka s matnicí) 9x12cm /4x5 palců 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace