motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 6. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Olympus | vloženo: 1.7.2020, 10:31 | odkaz

Objektiv Sigma 55-200 f: 4-5,6 DC pro Olympus

Dobrý den, prodám teleobjektiv Sigma 55-200 mm f: 4-5,6 pro Olympus M 4/3, made in Japan. Objektiv je plně funkční, téměř jak nový, bez škrábanců a prachu. Má velice tichý chod a rychlé ostření. Velice příjemné tělo na dotyk (,,semyš"). Součástí jsou dvě krytky, sluneční clona, a ochranné sklíčko objektivu. S objektivem jsem fotil jen příležitostně. Nyní předěláváme byt, tak je jiné nadšení. Doufám, že Vám objektiv udělá radost a spoustu krásných momentů a vzpomínek. Dodám v originální krabici. Koukněte i na mé další inzeráty. Preferuji osobní předání (kvůli Vaší kontrole). Posílám příp. i poštou.

Cena: 2800,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace