motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 9. 8. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 8.8.2020, 19:42 | odkaz

Canon EOS 7 D + Canon EF 50 mm f/1.4

Nabízím k prodeji velmi zachovalé tělo Canon EOS 7 D (18MPx snímač, se souvislým fotografováním rychlostí až 8 sním./s, citlivostí ISO až 12800), počet cyklů závěrky 49671. Fotografie prodávaného kusu viz link na zboží. K tělu je originální bateriový grip BG-E7 (i s vložkou pro tužkové baterie) a objektiv Canon EF 50 mm f/1.4. Součástí prodeje jsou 2 ks baterií(1x orig. Canon, 1x neorig.), popruh, originální nabíječka. Sloužil mi velmi dobře, poslední dobou pouze jako záložní tělo (pořídil jsem si záložní další FF) a tak nastal čas, aby tento kousek posloužil tak dobře jako mě i někomu jinému, koho fotografie baví nebo chce začít. Přidám i brašnu LOWEPRO Nova 140 AW. Při rychlém jednání sleva možná. Jsem z MS kraje.

Cena: 13000,-

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EOS 7 D + Canon EF 50 mm f/1.4 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace