motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Olympus | vloženo: 3.8.2020, 00:31 | odkaz

OM-D E-M10 II + M.Zuiko Digital ED 14-150 mm f/4.0-5.6 II

Nabízím stylovou a vysoce kompaktní bezzrcadlovku Olympus OM-D E-M10 Mark II v barvě stříbrné (prodloužená záruka Olympus do 11/2020) s univerzálním objektivem M.Zuiko Digital ED 14-150mm [ekv. 28-300mm] f/4.0-5.6 II černý se zárukou Megapixel 12 měsíců na bazar. zboží. Ve velmi dobrém stavu! Prodej možný i samostatně – cena dohodou.

Kompletní výbava: tělo + oobjektiv, sluneční clona, krytky, ochranné sklo na displeji (s malou oděrkou), originální + náhradní baterie Jupio BLS-50 (1210 mAh), popruh, nabíječka, USB kabel a původní krabice s dokumentací.

Foto nabízeného setu + příklad jím pořízených fotografií:
https://photos.app.goo.gl/MBJU3BKAoVUQETG9A
https://drive.google.com/drive/folders/1FvUApNO0xJsKvenKDCQHtTV6nzA-q_uL?usp=sharing

Stručné uživatelské zhodnocení: vysoce kompaktní foťák – do jedné ruky, s hledáčkem a dobře polohovatelnými rollery (lepší provedení než u vyšších modelů). Slušná stabilizace, obstojné video. Poněkud menší grip (lze i dokoupit). Objektiv má skvělý zoomový rozsah, ostrou kresbu a působivý bokeh již od 60mm přiblížení (navzdory omezené světelnosti). Důvod prodeje: přechod k Olympus PRO.

Cena: 12900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

OM-D E-M10 II + M.Zuiko Digital ED 14-150 mm f/4.0-5.6 II 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace