motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty | Pentax | vloženo: 20.7.2020, 19:59 | odkaz

Pentax 6x7, SMC Takumar 105mm a TTL měřící hranol

Prodám legendární, v ČR pomálu dostupnou, středoformátovou zrcadlovku Pentax 6x7 se skvělým objektivem SMC Takumar 105mm f:2.4 a k tomu TTL prism-měřící hranol-není potřeba externího lightmeteru (expozimetru). Vše funguje bez problémů, mnou používaný a preferovaný středoformát.

- Pentax 6x7

- Objektiv SMC Takumar 105mm, legendární základní objektiv, bez škrábanců, bez plísní, klasicky zažloutlý, jak tomu u těchto objektivů přirozeně bývá. Pokud nejste seznámeni s tímto jevem, klidně poskytnu info.

-měřící TTL hranol, funguje přesně

-baterie

V případě zájmu klidně napište na email tobiaslicek@seznam.cz a poskytnu víc info, klidně fotky fotoaparátu nebo fotoaparátem pořízené.

Cena: 23000,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace