motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 5.8.2020, 11:49 | odkaz

Blesk Pixel X800c+odpalovač a příjmač KingPro

Nabízím k prodeji systémový blesk pro Canon
od výrobce Pixel model X800c Speedlite se směrným číslem 60. Blesk je možno použít k fotoaparátům systému Canon a to v režímu TTL nebo Manual. Má také zoomovací hlavici v rozsahu ohniska 14 mm - 200 mm, umožňuje také pracovat s vysokorychlostní synchronizací do 1/8000s. Přes USB je možno provádět aktualizaci firmware. Zdrojem napájení jsou zde 4 baterie AA. v Sadě s bleskem je také rádiem řízený odpalovač a příjmač KingPro X s dosahem až 1000m.
Velmi málo používáno, vše plně funkční. Případné dotazy rád zodpovím. Používal jsem jako mobilní atelier a přešel jsem na velká světla. Osobní předání v okolí Zlína, možno zaslat také balíkem.

Cena: 4590,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace